Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan konvertáljak át egy...

Hogyan konvertáljak át egy egy vpj kiterjesztésű fájlt?

Figyelt kérdés

VideoPad Video Editor programmal készítettem egy videót, ami a fenti kiterjesztést kapta. Nem tudom másmilyenben lementeni, mert valahányszor megpróbálom 93%-nál lefagy. Az egybőli youtube feltöltés sem működik, itt is a 93% helyzet áll fenn.

Megpróbáltam Total Video Converterrel és Prism Video File Converterrel is átalakítani. Mindkettő hibás fájlként kezelte, azt hiszem ezt a kiterjesztést nem ismerik.

Holnap el kellene küldenem a kész videó linkjét, nincs időm újat csinálni. Ötletek?


2013. nov. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
másik gépen próbáld, másnál. (vidd el az egész hóbelebancot)
2013. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig el kéne menteni más formátumba, mert az a kiterjesztés valószínűleg az editor saját projektfájl-ja, ami annyit jelent hogy semelyik sem fogja felismerni és konvertálni csak a Videopad...
2013. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lajos54 ***** válasza:

Igen, valószínűleg a .vpj kiterjesztés a VideoPad Video Editor saját projektfálja, ami nem videó, csak egy vágólista.

Nem ismerem ezt a programot, de esetleg nincs olyasmi opció, hogy "Videó exportálása"? Vagy valami hasonló. Akkor készíti el a tényleges videófájlt, olyan formátumban, amit enged kiválasztani.

2013. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Úgy van ahogy sejtettük: [link]


Keress olyat, hogy exportálás... És ne legyél türelmetlen, mert először bizony renderelni fog valameddig.

2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző kettő jól rájöttetek arra amit leírt:D


"Nem tudom másmilyenben lementeni, mert valahányszor megpróbálom 93%-nál lefagy. Az egybőli youtube feltöltés sem működik, itt is a 93% helyzet áll fenn. "


de igen talán próbáld ki mi van tovább vársz 93% nál..., de másik gépen megpróbálásnál nincs jobb ötletem.

2013. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
másik gépen úgy, átraksz rá mindent ami kell a videóhoz és azt a .vpj kiterjesztésű fájlt amit itt betöltesz a gépen fentlevő videopad programmal
2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól van előző kettő tényleg nem írta bele tudja róla az program saját projektekhez való kiterjesztése... de én impliciten oda képzeltem:D
2013. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!