Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet letőrőlni a windows...

1Roberto1 kérdése:

Hogy lehet letőrőlni a windows 7 frissítéseket egyszerre mindet?

Figyelt kérdés
106 van még hátra és egyenként törölgetem, ahogy felraktam véletlenül,a gép full belassult, ezért sincs értelme felrakni, természetesen nekem van igazam mert mindig ezt tapasztaltam eddig minden gépen.

2013. nov. 24. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
na rájöttem, windows + R betüvel elöjön a windows update cleanup tool és abban a windows frissítéseket le tudom törölni hála az égnek
2013. nov. 24. 10:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz hogy segítettem magamon, szívesen máskor is:)
2013. nov. 24. 10:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvan szevasz haver azt vigyázz magadra
2013. nov. 24. 10:09
 4/6 levis56 ***** válasza:
2013. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na amugy mégse jöttem rá csak azt hittem jó az ahol nézem,

Tudom hogy itt kell letörölni, de egyenként lehet csak, miértnem csináltak olyat mellé hogy az összeset törölje egyszerre?

2013. nov. 24. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
13 perc alatt nem jött válasz, ezért teleironizáltad válaszok helyett az egészet aztán meg jól megsértődtél. Ezek után szerintem oldd meg egyedül...
2013. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!