Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a monitoromnak...

Gercsyacdc81 kérdése:

Mi lehet a baja a monitoromnak? Villog percenként kb.25-ször ez : OSD MAIN CONTROLS LOCKED. Philips 19"-os. De van hogy a menü ablakja ugrik fel. Érintkezési hiba lehet?

Figyelt kérdés
Monitor hiba
2013. nov. 25. 17:29
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
Szerintem csak le van zárva a menü. nézd meg a leírását, hogy hogyan lehet (bill.kombinácio) feloldani.
2013. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=m5l3RrUv3ns


ezt írják alant:

Nyomja meg és tartsa meg a Menü gombot (ami balra Power gomb), 20 másodpercig, amíg megjelenik "Monitorvezérlők Unlocked" a képernyőn.

2013. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez egy korábbi Philips, itt a közepe mellett balra jobbra balra nyíl van, a legszélén AUTO felirat, közepétől jobbra le fel nyít, a legszélén pedig OK.

Nos felugrik az Unlockedes ablak is magától.

Hol az hol a lockedes, hol a menü.

Ha én hozom elő a menüt, akkor a lefele gomb nem működik megfelelően. Nem, vagy rosszul reagál. Lemegy eggyel, viszont jobbra gomb nyomása nélkül is belelép az állításába.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. nov. 25. 18:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Bill kombót nem ismerek, füzete sincs meg, ez jó 7 éves monitor.
2013. nov. 25. 18:32
 5/7 csacsi2 ***** válasza:
Lehet be van ragadva a gomb, én szétkapnám (lehet valami tipus számot tudnál róla), kitakarítanám. Ha odafigyelsz csak jobb lehet!
2013. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megpróbálom holnap szétszedni, kitakarítani. Lehet igazad lesz. Bízok benne.

Elég rendszertelenül csinálja. Holnap kiderül jobb lett-e.

Privát ment. Előre is köszi.

2013. nov. 25. 19:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült. :D


Félve, de szétszedtem. Amit a gombok benyomnak panelt kiporszívóztam, óvatosan összeraktam és működik. Így tuti csak kontakt hiba lehetett. :D

2013. nov. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!