Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1. Szeretnék venni egy használ...

1. Szeretnék venni egy használt xbox 360 slimet, rgh-s. Mennyi lehet még az élettartama (ált. Egy xboxnak, főleg használtan), valamint az, hogy rgh-s befolyásolja?

Figyelt kérdés

2. Nem igazán értek az xbox chip/mod/flash stb részéhez, hogy mik is pontosan a leírásban szerepelt dolgok:Corona alaplapos xbox360 játékkonzol.

Coolrunner rev. D chippel, legfrisebb programokkal, dashboarddal, minden beállitva, 41 játék ( a legújabbaktól a legjobbakig). System link-es játékokkal ingyen lehet interneten játszani az XLink segitségével pl. Call of Duty Ghosts!

3. Hallottam, hogy lehet pendriveról vagy egyéb küldő hddről játékot futtatni rgh-s xboxon. Ez hogyan lenne lehetséges az adott rgh-s boxxal.



2013. nov. 25. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudni, hogy meddig bírja az Xbox Slim, de szerintem van olyan ember aki szétverve is odaadná. Ezért szerintem jobb lenne egy újra fektetni.

Azt csinálsz amit akarsz...

2013. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!