Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik virtuális internetes...

Melyik virtuális internetes pénzt érdemes bányászni?

Figyelt kérdés
Melyik az amelyiknek még elég lent van az árfolyama és a neheézségi szintje??

2013. nov. 25. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg a Feathercoin-t megéri bányászni, ez Scrypt algoritmussal működik, teljes mértékben ugyan az mint a Bitcoint, de a nehézségi szintje még csak 100-140, és nem több millió. :)


Én naponta 6-7FTC-t bányászok egy ATI HD7770-el (155Kh/s)

Ezt egész szépen át lehet váltani Bitcoinra is.


De érdemes beruházni egy Butterfly labs 5Gh/s+ teljesítményű gépre, Ebay-en sok ilyen van eladó, ezzel már 100-120FTC/day profitra is szert tehetsz :)

2013. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cli_hlt ***** válasza:

A butterflylabs gépei SHA256 bruteforcerek, ezekkel csak bitcoint fogsz tudni bányászni. A bitcoin nehézség viszont olyan gyorsan nő, hogy én nem tudom javasolni a befektetést senkinek.


A scrypt alapú pénzeket könnyen lehet bányászni CPU/GPU-val is, így az FTC és az LTC (litetcoin) érdekes lehet.

2013. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ennek az FTC-nek van esélye hogy az értéke erősen felfele fog ívelni? TUdok venni pénzért is FTC vagy LTC-t? vagy LTC-be érdemes fejtetni, mert az lesz a nagy, és ezek a kicsiket szépen megeszik majd a nagyon (BTC és LTC)
2013. nov. 26. 16:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekiálltam Litecoint bányászni bfgminerrel, de litecoinnál mindenki kh/secről beszél, nekem viszont mH/s-et ír. Ilyenkor bányászik tényleg? Tudja magától hogy scrypt-el akarok bányászni? Köszi! (amúgy a give-me-coins.com poolnál vagyok)

2013. nov. 26. 19:07
 5/7 anonim válasza:
Litecoin. Ha van egy jobb AMD videókártyád, akkor neki is álhatsz. Már ha néhányat kibányászol azzal sokat nyerhetsz, hiszen pár hete még csak 4$ volt az árfolyam, most pedig 35$ (könnyen lehet amire ezt elolvasod már még több).
2013. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha pár héttel ezelőtt jutott volna eszembe...
2013. nov. 28. 18:40
 7/7 anonim válasza:
tudna nekem adni valaki bitcoin-t ? honnan tudok szerezni?Autót vagy motort is tudok rajta venni?
2015. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!