Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat a Youtube videó...

Miért szaggat a Youtube videó ha átrakom 1080p felbontásra?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött az egész, előtte semmi baj nem volt! Simán ment az 1080p!!
2013. nov. 26. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja néhány napja, engem is érdekelne a válasz. A Chrome-nál tűrhetetlen a helyzet, más böngészőkkel hellyel-közzel elmegy.

És nekem is csak néhány napja. Újratelepítettem a gépet, de ugyan úgy szarakodik.

2013. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem hardveres, akkor szoftveres. Szoftveres lassulásokat orvosolja az Advanced SystemCare 7. Gondolok én itt registry és meghajtó töredezettségre, feleslegesen futó programokra stb stb. Nemárt driver és beépülő modul (Flash Player, Silverlight, DivX Player stb) frissítés után nézni sem.
2013. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is újraraktam a gépet! Mindenből a legújabb van fenn és csak a legfontosabbak, semmi felesleg! De így is szaggat!
2013. nov. 26. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!