Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggatnak a videók...

Miért szaggatnak a videók mióta újratelepítettem a Windowst?

Figyelt kérdés
Már nagyon lassú volt a gépem pár napja, de a videók kivételesen jól futottak. Formatáltam, újratelepítettem a windowst, most pont az ellentéte van: minden gyorsan fut, csak a videók szaggatnak. Az internetes videók is, a letöltött videók is. A hanggal semmi baj, a zenék is rendesen mennek és a videók hangja is, csak a kép nézhetetlenül lassú. Próbáltam BSplayert, Windows Media playert, VLC-t, MPC-t, próbáltam mega codec pack-kel, próbáltam anélkül, csak divx-szel és xvid-del. Csak pár vírusirtó és pár kisebb program van telepítve. Van valami ötletetek?

2013. nov. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszatetted a videokártyád driverét, vagy a Windows által felpakolt all in 1 VGA driverrel megy? Ezesetben ott a hiba.
2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Pár vírusírtó? Abból csak egy kéne valósidejűleg. Bár nem az okozza, de nem tesz jót a stabilitásnak.
2013. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

letöltöttem egy drivert a videokártyámhoz és most már jól működik, köszönöm a választ!


egyébként az avast, a melwarebytes és a microsoft security essentials van telepítve. csak annyit tudok ezekről, hogy biztonsági programok, gondolod ez problémát okozhat?

2013. nov. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!