Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan problémám lenne hogy...

Unzyyy kérdése:

Olyan problémám lenne hogy van egy dell laptopom i3-mas procival és Intel HD graphics Family 3000-es videókártyával, és probálom csatlakoztatni a Tv-hez de nem működik egyszerűen rajta a HDMI csatlakozó Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régebben ment rajta és egyszer csak a semmiből elment kihúztam gépeztem majd vissza és már nem csatlakozott rá.Probáltam átállítani a képernyőket,letöltöttem a legfrisseb drivert amit fel is tettem de semmi.
2013. nov. 26. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

WIN+P betű -t nyomkodd, állítsd olyanra ami kell.


Én laptopomon nem is megy az Intel kártyámmal a HDMI, át kell váltanom a másik kártyára. Bár lehet, hogy neked Intel-el is megy. Ha esetleg így se működne (P betűsen), akkor írd már be a típust pls.

2013. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már így is de semmi reakciója nincs a tv-nek meg ennek se a videókártyám típusát már leírtam Intel HD Graphics 3000
2013. nov. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!