Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung ATIV Smart PC vélemények?

Samsung ATIV Smart PC vélemények?

Figyelt kérdés

Főleg ez érdekelne:


[link]


2013. nov. 26. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem venném ennyi pénzért. Ahhoz képest, hogy 166 ezer (!!!) egy nagy 0. Itt nem arról van szó, hogy pl. te nem játszani akarsz, stb. De ez már internethez is rossz. Bármire is kell, csalódás lesz belőle.
2013. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, netezésre még megteszi.
2013. nov. 26. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, de egy ilyet találsz 100 ezerért is, mért akarsz elszórni ennyi pénzt feleslegesen ?

Amúgy én így szoktam vásárolni, ha nem értek valamihez:


1. utána olvasok, nem könyveket és 2000 oldalas lexikonokat, hanem mondjuk beírom google be, hogy vásárlási szempontok XY hoz, fontos adatok, stb... Így már tudom mi mit jelet a leírásban és lesz egy kis fogalmam, hogy mennyire jónak számít.

2. beírom, hogy XY online vásár, megnézek egy csomó oldalt-

3. vélemények után kezdek kutakodni, vagy felteszek itt egy kérdést, hogy ez meg ez a bolt megbízható, jó ? stb...

4. megnézem az online áruház elérhetőségét esetleg felhívom őket, megnézem hol vannak, nem-e egy sufniban, szóval, hogy rendes bolt-e

5. megveszem

2013. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem elég sokat még a kategóriában, van még Asus és Acer márkából is hasonló készülék, hasonló adottságokkal, csupán annyi a bajom velük, hogy 10.1"-osak. De árban közel ugyanannyi. És ha annyira kevés lenne a 2 gb memória vagy az 1,5 ghz, akkor nem készítene ebből 3 márka is szinte ugyanolyat, nem?
2013. nov. 26. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezt az oldalt tudom ajánlani neked !

[link]

Én anno itt vettem PC-t azóta is tökéletesen megy. Egy rossz szavam nem lehet :)

2013. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utóbbi kérdésedre a választ nem tudom, ez a teljesítmény, amit egy ilyen gép ad kb. a mostani 80-100 ezres tabletekkel egyezik.
2013. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, csak a tabletek nagy részén Android van, amit szintén nem preferálok. Ráadásul kell a billentyűzet, mert itthoni használatra is szeretném.
2013. nov. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!