Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EA/Origin hiba, kicsit átb**ak...

EA/Origin hiba, kicsit átb**ak valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval,ma hajnalban amíg még tartott az Origins aktuális "Black Friday sale" akciója megvásároltam a Battlefield:Bad Company 2-őt EGYETLEN euróért.Idáig nem is lenne baj,miután azonban megerősítettem a tranzakciót megkaptam az SMS-t is a megerősítésről viszont az oldalon ahol "OK"-éztam az engedélyt megjelent egy narancssárga hibaüzenet az Origintől mi szerint nem tudták végrehajtani a tranzakciót (pontosan nem emlékszem a szövegre) de csak pár másodpercig volt látható utána magától frissült az oldal és újra kidobta az a lapot ahol az adataimat kell megadni.Utána leelenőriztem a "Rendelési előzményeimet" és ott is írták hogy "Sikertelen" viszont az 1eurót mint végösszeget levonták.Szóval azért eléggé átverve érzem magamat már nem is csak azért az egyetlen szájbatekert euróért hanem hogy ilyen neves cég mint az EA ilyen dolgot csinál (kicsit ideges voltam bevallom).

Szóval a kérdésem : mással is előfordult ilyen és ha igen mi volt rá a megoldás ? előre is köszönöm aki válaszol,nagy segítség lenne.

U.I.: a számlámon bőven volt pénz.



2013. nov. 30. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Írjál supportba, mi nem látunk bele az origin rendszerébe
2013. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!