Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az előnye és mi a hátránya...

Mi az előnye és mi a hátránya a több felhassználóna- (személynek) a számítógépünkön?

Figyelt kérdés
Van egy tök alap gyenge kevés férőhejjel és ram al bíró gépünk, ugy értem az egész házba ez az egy gép van tesóm és a szüleim részére, na meg nekem. Arra akarok kijukadni hogy pl: előny nem fut ojan progi amit az egyik használna a másik nem és pl több a ram-- hátrány: több hejet foglal a gépen. Ijenek csak ha lehet az összes :-) . Az a gond hogy én ezekhez anyit értek mint tyúk az ABC-hez, tehát semmit :-( . Nemtoom jót vgy rosszat irtam de... Előre is köszi.

2013. nov. 30. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi a hátránya, hogy nem lehet tudni, kiszemeteli össze a gépet pl. letöltésekkel, esetleg vírussal stb. De ha van egy hozzáértő ember legalább, az ő felelőssége lehetne a rendtartás a gépen.
2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akk ezek szerint sokkal tehát ijen GB-ok al több hejet nem foglal az ha két felhasználó van? Meg nem azér kéne több hogy ne lehessen mások dolgairol tudni mert ijen jelszavak meg stb. Nem kell , csak én meg tesóm ink leckét csinálunk,játszunk facebook oz unk meg ijenek , szüleim meg csak neten böngészgetnek néha egy kicsit . És nekünkmsok ojan progink van tesommal ami fojton megy mint pl nokia suite,skype. Ami szüleinknek nem kelnés hogy fut csak ram ot vesz és az amugyis lassú gépet még visszább fogja azt emiatt szidnak minket :'(
2013. nov. 30. 12:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Még anyi hogy ha uj felhasználót csinálok akk azt hogy kell win XP. Meg akk minden driver op rendszer, minden alap progi meg be álítást ujra kell rakni? Vagy mi csak mert ezeket én nem tudom tesóm meg szüleim pedig még úgy se.
2013. nov. 30. 12:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!