Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kössem be az első rendszerhűtő...

Kössem be az első rendszerhűtő ventit is vagy nem sok haszna lenne?

Figyelt kérdés

nemrég újítottam konfigot, van a gépházban egy fix 9 centis rendszerhűtő hátul, és egy állítható sebességű 12es elöl eddig a régi konfignál csak a hátsó 9es volt bekötve, egyenlőre ennél is, pár napja lett összerakva a gép, azt figyeltem meg hogy a procihűtőnek játékok közben elég erőteljes hangja van teljes sebességen dolgozhat olyankor a hűtője érdemes lenne az első 12est is bekötni és alacsony fordulaton járatni javítana a hűtés hatékonyságán?

egy i5 4570es 3,2es proci egy gtx 650ti boost kártya és 8gb ram társaságában

próbáltam nézni hőmérsékletet de még hosszasan nem igazán mertem tesztelni eddig olyan 50-51fokot láttam a procinál 20-30 perc játék után. egy fsp hexa 500w tápom van szóval bírná a mási kventit is csak nem tudom hogy tényleg lenne-e haszna vagy csak több por kerülne a gépbe


2013. nov. 30. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
próbáld ki, ennél konkrétabbat nem tudok
2013. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!