Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus X58L notebook-hoz mennyib...

Asus X58L notebook-hoz mennyibe kerül akkumulátor, videokártya? (eredeti, utángyártott is jó, ha bírja)

Figyelt kérdés
Már keresgéltem neten, de nem tudom hogy az az oldal megbízható-e. Linkeket, válaszokat előre is köszönöm:)

2013. nov. 30. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A videokártya integrált, úgyhogy elég esélytelen kicserélni, hacsaknem az esetleg hibásat vhol beszerzik, és be is forrasztják neked, de ez nem gazdaságos, mert vszeg Qrvadrága, ezért meg se éri kicseréltetni, jobbat meg szinte kizárt, hogy tudj rakatni bele. Sz.arból nem lehet várat építeni...


Aksiból (A32-X51) meg még az utángyártott is 10-20eFt között van (a legolcsóbbaktól én tartózkodnék), az eredeti gyári meg 20 fölött.

[link]

Magyar, megbízható jelölésű boltból sztem lehet vásárolni.

[link]

de ez is korrekt boltnak tűnik, és nem is olyan drága (bár ez csak 4400mAh-ás és nem 4600as)

[link]

2013. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Mivel unokahugom sokat játszik a gépemen és mindig tönkrecseszi vele (már teljesen belassult) és mindig panaszkodik, hogy akad a játék, ezért gondoltam, hogy veszek egy újat... Szerdán viszem szervízbe kitisztíttatni, ott majd megkérdezem é majd meglátom. Köszönöm.
2013. dec. 1. 11:27
 3/3 A kérdező kommentje:

*mármint új videokártyát szeretnék venni, nem új laptopot

De ha van olcsó felsőkategóriás Asus laptop akkor lehet, hogy elkezdek gyűjteni rá... Még annyit, hogy tudsz esetleg olyat?

2013. dec. 1. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!