Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi hely kell a rendszernek?

Mennyi hely kell a rendszernek?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Windows 8.1 egy 50 gb-os partíción foglal helyet, ebből 32 gb szabad. Az office kivételével már mindent feltelepítettem, ami kell. Játszani egyáltalán nem szoktam.

Szerintetek így hosszabb távon is elég az 50 gb vagy telepítsem újra és legyen több?



2013. dec. 1. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz.
2013. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:

Ha 32 GB szabad helyed van, akkor nyilvánvalóan most elég.A biztonsági - és néhány, máshova települni nem hajlandó - programokon kívül, a többit ne a rendszerpartícióra telepítsd.Igaz, később is van lehetőség módosítani a meghajtó méretét.

Szerintem ezért ne telepítsd újra.

2013. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Újratelepítés nélkül is lehet növelni a partíció méretét, egy másik szabad területének elvételével. 50 GiB egyelőre elég, ha kell akkor pedig még tudsz hozzáadni ha van honnan.
2013. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég. Ha mégsem, bármikor átméretezheted.

Személy szerint én Windowson a Win2000 óta nem sok értelmét látom a tárhely feldarabolásának. De hát ízlés dolga...

2013. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat.


Én látom értelmét a partícionálásnak, mert baj esetén nem vesznek el a filmek, képek, stb. Egyszer már megjártam, amikor egyben hagytam az egészet.

2013. dec. 1. 13:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani köszönöm :)
2013. dec. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!