Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » THE LAST OF US csak pc-ém...

THE LAST OF US csak pc-ém van! Ha megveszem akkor emulatorral tudom pc használni?

Figyelt kérdés
nekem kell a the last of us és meghalok ha nem játszatok vele mert ez egy tök jó játék! és csak pc-van!
2013. dec. 1. 16:08
 1/4 miért.én? ***** válasza:
Talán majd 10 év múlva lesz működő ps3 emu.
2013. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Itt egy MŰKÖDŐ Emu. FIGYELMEZTETLEK: NAGYON INSTABIL!!!! 10-15 PERCENKÉNT ÖSSZEOMLIK! (értelem szerűen a játékkal együtt) Előszor egy torrentes last of us verzióval próbáld ki szerintem, hátha nem is megy a gépeden. Nekem 10-15 FPS-el fut. (Core2Duo 2,8 GHz, 4GB RAM. - azt hiszem inkáb tágranyílt szemekkel kéne csodálkoznom, hogy elindul :D )

2014. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi !!!!!!!!!! :) nekem egyébjént 2 gb ramöm van intel 2.7 ghz ati hd radeon 6750 1gb
2014. jan. 4. 21:48
 4/4 anonim válasza:
2GB RAM? Akkor tényleg először próbálj egy torrentes Last of Us-t. Általában nem tanácsolnék ilyet. :D
2014. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!