Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon lassan műkődik a...

Nagyon lassan műkődik a számítógépem, lehet az az oka hogy ritkán használom?

Figyelt kérdés

Ha igen mi a teendő?


Előre köszönöm válaszaitokat :)



2013. dec. 1. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mik a géped adatai?
2013. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ritkán használod ez nem befolyásolja a gép lassúságát.

De ha több választ akarsz akkor írd le a számítógép hardver paramétereit.

2013. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hali... az én tapasztalataim éppen az ellenkezők... van egy haverom... aki 3-4x kevesebbet használja a gépét mint én... neki több mint egy évig szokta bírni a rendszer... nekem jó ha 3-4 hónapot kibír... után elkezd iszonyatosan szaggatni, lassulni, fagyni és felzabálni az összes memóriát minden ok nélkül... meg van egy másik ismerősöm aki jóformán csak munkához használja a gépét ( AIDA64 szerint 10% alatt van a rendszerelérhetősége ) azaz 100 percből csak 10 et használja... nekem átlag 70-80% és neki olyan a gépe sebessége mint nekem kb egy hét után... és elmúlt már lassan több mint egy éves a gépén a windows
2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet az oka az operációs rendszer?


(Tény, hogy 3-4 éve nem volt cserélve)

2013. dec. 4. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
az szerintem már inkább lehet...
2013. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!