Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » E-book olvasót vagy Tablet-et...

E-book olvasót vagy Tablet-et vegyek inkább?

Figyelt kérdés

Sok sok könyvem van e-book formátumban, és szeretném a számgépen kívül is olvasni.. de nem tudom hogy melyiket vegyem?

Konyhanyelvre kérem lefordítani a válaszokat , mert én mint a kérdésből is látni, az a fajta ( igen nő ;-) ) vagyok, aki sajnos nem ért az informatika nyelvén sokat.. :-)

Köszönöm!! :-)



2013. dec. 1. 20:39
 1/2 anti paladin ***** válasza:

Ha csak könyvet szeretnél olvasni akkor mindenképp e-book olvasó. A kijelző nem világít, sokkal kényelmesebb, szemkímélőbb olvasni rajta mint egy tableten aminek világít a kijelzője. Ráadásul egy e-book olvasón egy feltöltéssel akár 5-6 könyvet is ki lehet olvasni egy feltöltéssel, tablet nagyon max 10 óráig bírja egy feltöltéssel. A legkönnyebb tabletek súlya is 3-350 gramm körül van, egy olvasóé valahol 150 gramm környékén.

Ha valóban aktívan használnád nezetésre is akkor inkább tablet de ahhoz, hogy megírj egy gyors e-mailt, buszon átfuss egy-két weboldalt, fölösleges, okostelefon éppúgy jó lehet.


Az olvasók kb. 30e-es árral indulnak (plusz lámpával szerelt tok kb. 5e), egy valóban használható, nem két hónap alatt széteső tablet induló ára kb. 40-60e. Utóbbiból van olcsóbb is de azok olyanok is (találtam olyan cikket ahol a nagyon olcsó tablet annyira sorjás volt, hogy megvágta a cikkíró kezét. :D ).

2013. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2013. dec. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!