Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vagyok benne biztos, hogy...

Legion kérdése:

Nem vagyok benne biztos, hogy valaki, aki most nem ismerősöm Facebookon, régen az volt. Hol lehet utánanézni annak, vajon visszajelöltem-e, volt-e ismerősöm?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Tevékenységnaplót kutatnám.
2013. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Viszont ott hiába néztem az ismerősöket,olyan a rendszer,hogy olyan ismerőst sem ír ki,hogy ismerősök lettünk,akiről biztosan tudom,hogy az volt,és valószínűleg kitörölt.Ki érti ezt?van valami ötleted esetleg,valahol csak ki kellene írnia,ha kitörölnek...
2013. dec. 2. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt sehol nem írja, ha kitörölnek. És más ötletem nincs. Az Értesítések között lenne jó kutatni, ott látnád, ha valaki visszajelölt, vagy valaki bejelölt téged... viszont az értesítési naplót nem lehet visszagörgetni. :/
2013. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Tevékenységnaplóban van az Ismerősök szekció.Ott meg van adva a dátum,amikor valakit bejelöltem,és amikor visszaigazolt.De bezzeg az nincs,aki biztosan az ismerősöm volt,az sem,hogy mikortól lett az,pedig biztosan az volt,és nem lett új regisztrációja,tehát tuti törölt.Viszont van egy,akiben nem vagyok biztos,és most nem tudom a tette miatt 100 %-os lelkiismerettel utálni,mert csak 90%,hogy az ismerősöm volt.
2013. dec. 2. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!