Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Trójai utáni probléma. Miért...

Trójai utáni probléma. Miért nem áll le?

Figyelt kérdés
A probléma a következő.. Tegnap, valahonnan kaptam 2 trójait, és azóta nem kapcsol ki a gépem, tehát rányomok, hogy kikapcsolás, és a windows le is áll, de a gép újraindul.. Mi lehet a gond? A trójait kiirtottam. Avast vírus irtóm van, és rögtön riasztott.
2009. nov. 21. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos h az még a virus ha újra indul

az rendszeren kívül van sztem gép hiba alaplap vagy hasonló kapcsoló gomb

kábel

és ha akkor sem sztem főkapcsoló hátul a tápnál

:$ sajnos nekem is ezt csinálja de nem mindig néha lekapcsol és vissza

2009. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha.. hát köszi.. mindegy ma megjavíttatom a telepítővel, hátha a windows-ba van vmi. a crack miatt, és ha nem jó akkor rá szállok a kapcsolókra.
2009. nov. 23. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Na hát frissítettem, vagyis javítottam amit a telepítő ajánlott, de nem lett jó, sőt a daemon-t és a mediaplayer is taccsravágta. Ez mind két javítható, na de ha javítás, ne csessze már el.. szal megnézem a kapcsolókat.. De szerintem a cracket is megkeresem hátha letudom szedni.. arra is gyanakszom.
2009. nov. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!