Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 vagy pc melyik éri...

Xbox 360 vagy pc melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Igen sablon kérdés,de a személyes lehetőségeimhez mérten szeretnék válaszokat kapni,úgyhogy felteszem újra.Szóval.Jelenleg egy Laptopot használok,játszok is rajta,de azért nem az igazi (sok játék nem támogatja a videó kártyát és ezért pl sokszor nincs célkereszt stb.)Ezért gondoltam,hogy veszek egy xbox-ot.Egyszer már volt,de azt más okok miatt el kellett,hogy adjam.Persze itt a generáció váltás,de az új konzoloknak olyan áruk lesz,hogy azt én meg nem tudom fizetni,plusz ugye kevés játék,kevés ember,esetleges hibák stb.Úgyhogy a next gen konzolok nálam még várhatnak 2-3 évet.Ezért gondoltam Xbox 360-ra.Viszont van egy kis bökkenő.Régi TV-m van.A régi "potrohos" tv-m van-és abból is a kicsi.Azért nem vettem nagyobbat mert TV-ni csak ritkán szoktam.Viszont így ennek is felmegy az ára.Ekkor pedig már lehet,hogy jobban megérné új pc-t venni,mert akkor eladhatnám a mostani laptopomat,mivel akkor arra már úgysem lenne szükség,így annak az ára is mehetne a pc-be.A baj csak az,hogy egyáltalán nem érdekelnek a pc-s játékok,az MMO-kat utálom.Így meg nem tudom,hogy melyikkel járnék jobban.

Nem várok olyan válaszokat,hogy "vegyél inkább PS3-at",meg "hogy tudod utálni az MMO-kat" stb.



2013. dec. 2. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

PC-re neked csak MMO létezik?

Alig vannak olyan címek, amik csak konzolra jönnek ki, de azok viszont nagyon állat játékok. Konzolon ami sokkal jobb: verekedős, szimulátor, sport, kaland, és az RPG játékok is kijönnek már erre a platformra is.

Az XBOX ONE-ra nincs kevés játék, nincs kevés ember, ez baromság, már most irdatlan sokat eladtak belőle, csak drága. XBOX 360-at most egy joyyal 40-ért kapsz újan, játékok darabja olyan 3-10-ig terjed, olcsóbb, mint egy pc, ehhez jön egy havi 900 ft-os XBOX live előfizetés, hogy neten tudj játszani.

Az Xbox viszont semmit sem ér egy normális tv nélkül, legalább egy 66 centis HD ready tv kell hozzá, hogy élvezhető legyen.

2013. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Szóval neked 18 játék, aminek a fele sport játék (kosár, nfl, foci, autós stb) nem számít kevésnek?


Kérdező: Először nézd meg mennyiért tudnád eladni a laptopodat.

De mivel pénz szűkében vagy, lehet jobban jársz egy xbox360+hdmi-s monitor (+hangszóró?) kombóval.

2013. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig annyi jött ki, eltelik 1 hét és lesz még 20, aztán még több, de XBOX One-ra amúgy sincs pénze, így az nem játszik nála.
2013. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én konzolt vennék ha a laptop jó...

De viszont ps3at nem xboxot

2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!