Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani helyeket...

Tudnátok mondani helyeket ahol kimondottan laptopokat lehet kapni hitelre?

Figyelt kérdés
olyan online helyet ahol lehet kalkulátorral kiszámolni a hitelt de viszont ne csak rendelni lehessen a laptopot mert az 1-2 és most lenne rá szükségem valaki tud ilyet ?
2013. dec. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

sok helyen lehet részletre rendelni:

[link] (itt ha kiválasztod a terméket kiírja hogy mekkora futamidővel mennyit kell fizetned

2013. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de akár itt is:

[link]

2013. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem és ezeket láttam is csak nekem ezekkel az a gond hogy mindegyiket otthon kell elintézni és el kell postáznom az iratokat ami 1-2 hét alatt megy le minden és nekem már hétfőre szükségem lenne egy laptopra mert a mostanim haldoklik az kellene hogy itthon a kalkulátorral megnézem meg-e kaphatom a hitelt és ha igen akkor bemennék az üzletbe elintézném és fél óra várakozás után kezembe kapnám és haza is hozhatnám
2013. dec. 5. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] oldalon fent van egy olyan hogy Hitel, ott részletesen le van írva, hogy mit is/hogyan kell. Kb ez van mindenhol.
2013. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!