Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy androin tabletben...

Ha egy androin tabletben nincs GPS vagy FM rádió akkor ezta 2 alkalmazást lehet potólni a market ről letölthető appal?

Figyelt kérdés

Egy 3G tabletről lenne szó ami egész jó 10 colos ips kijelzős

(WAYTEQ XTAB-100dci 3g 10'')

Ezza tablet lenne de nincs benne a FM rádió meg a GPS és ezt a két alkalmazást lehet potolni ha a marketről letöltök mongyuk egy FM rádió alkalmazást ami a magyar rádió alkalmazásokat tudja fogni vagy a GPS esettében egy ojan appot tőltők le ami tusd hejmeghatározást és időjárást is?

Vagy ilyen megoldás nincs ha pl: egy készűlék nem támogat FM rádiót akkor semmien appal nem tudom hejetessiteni vagy a GPS ha nincs benne akkor letőlthető app nem fogja hejetessíteni?


2013. dec. 6. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nincs benne a vevőegység fizikailag....akkor nem.
2013. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mind az FM rádió, mint a GPS vevő fizikai eszközöket is igényel, ha ezek nincsenek benne, akkor így jártál.

Ez kb olyan, amikor valaki ram-ot akar letölteni a gépébe a netről.

2013. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az eszközben nincs helyzetmeghatározó beépítve, egy program nem fogja tudni hogy te hol vagy. A GPS is úgy működik hogy kommunikál a műholdakkal, majd annak eredményét jeleníti meg. Ha letöltesz egy programot ami kezeli a GPS-t, még mindig nem lesz beépítve a készülékben az a képesség hogy az adatokat megszerezze és közölje veled.


Pont emiatt kell megvenni azt ami képes rá, mert egy program önmagában nem helyettesíti a specifikációt.

Fordítva: ha ilyen egyszerű lenne akkor mindenki megvenne egy alapkészüléket majd bármit letölthetne -> nem így van.

2013. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg kereshetsz más megoldást, hogy rádiót hallgass. Ha van folyamatos internetkapcsolatod, streamen hallgathatod a legtöbb magyar rádiót.

A helymeghatározás meg nem csak GPS segítségével történhet. A hálózat alapú helymeghatározással már egész jól be lehet lőni, hogy melyik településen tartózkodsz. (Az meg egy időjárás appnak elég.)

2013. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy olyan 10 colos tabletet amibe már minden benne van a GPS,3G,FM rádió,de a kijelzőjében nem vagyok biztos hogy IPS paneles a tablet Overmax solution 10 (1.2Ghzx2 dual core,1 Gb ram,16Gb felsh háttér tár+32Gb bővités)

Errőla tabletről ki mien véleményel van?

Overmax azegy gagyi márkának mondható mert nekem ujnak tünik ,vagy kínai cég forgalmazza és gyártya ezzeket az overmax termékeket?

Énna hardver miatt vennémeg mert 2 magós és jóa ramis ben ami ddr3 mas.

De pár eladó tol kértem tanácsot és mondták sokan vissza akarták vinni mert bedőglőt és én azzért nem szeretnék erre a sorsra jutni.

de más tablet márkákatis néztem amikbe már szintén benne vanna GPS mega 3G kőztük van egy 8 colos Wpower márkáju tablet ami már 4magos processzor al szerelt 1 giga ram és árban az Overmax al van együtt?

Ő is elgondolkodtattot de a márkája hogy Wpower biztossan nem cseng valami jól.

Vagy ha bármien kínai cégtől forgalmazó tabletett veszek és persze bene vannak a prémium opciok akkor érdemes megvenni vagy inkább még gyűjcsek márkásabb tablettre mint Pl samsung galaxy tab 3 vagy Apple ipad mini 2?

2013. dec. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!