Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minőségi fotónyomtatáshoz...

Minőségi fotónyomtatáshoz lézer- vagy tintasugaras multifunkciós gép a jobb?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy melyik gyártmány a legjobb, és a lézer- vagy a tintasugaras gép nyomtat minőségibb, tartósabb képeket.

Nem a legolcsóbb gépek érdekelnek, de nem is a legdrágábbak, feltételezem, egy középkategóriás gép megfelelne.


2013. dec. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


10 mp gugli volt. Okosabb legyél legközelebb.

2013. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább hívasd elő, azzal semmi sem veszi fel a versenyt. :)
2013. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bíztam benne, hogy valaki saját tapasztalat alapján mond valami okosat fotónyomtatással kapcsolatban. Sok cikket olvastam a 2-féle nyomtató összehasonlításával kapcsolatban.

Én azt kérdeztem, hogy a multifunkciós gépek közül melyik a jobb.


Tudom, hogy 20 Ft-ért lehet előhívatni prémium minőségű képet, de nagy tételben akarok majd nyomtatni jó minőségű képeket.


Az érdekelne, hogy melyik gyártmány a legjobb? Canon, Minolta, Epson, stb.

2013. dec. 10. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy Canon MG 5350-et használok nagy megelégedéssel. :)
2013. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali, igaz hogy már több mint fél éves a kérdés de azért leírom a tapasztalataim...


Én kb 3 hónapja vetem egy Canon Pixma MX395-ös nyomtatót és még az eredeti patronjai vannak benne tehát azok amiket vele adtak vásárláskor... én netről hozattam hozzá utántöltő tintát de nem univerzálisat hanem ami csak ebbe a patronba jó, és hát én is nyomtatok saját és család részére fotókat, és hát vannak olyan jó minőségűek mint amit pl a rossmannban hívattunk elő, és mellette szól hogy a nagy mennyiségű utántöltő tinta miatt meg az 5 ft/db áru fotópapír miatt kevesebb mint 6 forintba jön ki egy kép... ezzel szemben az előhívatás 50 forint körül van és minőségre semmivel sem rosszabb és még az utiköltséget is megspórolja ha nem laksz közel ahhoz ahol elő hívatodnád a képet na meg még az idő is... párperc alatt kinyomtatod otthon a képet amott meg várni kell rá heteket...

2014. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!