Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot éri megvenni...

Melyik laptopot éri megvenni mind tudásra mind a márka miatt?

Figyelt kérdés

asus : Intel® Pentium® 2117U (Dual-Core, 1.8 GHz)

* 4GB DDR3 1600MHz

* 15,6" HD LED fényes TFT 16:9 (1366 x 768)

* 500GB SATA 5400rpm

* NVIDIA® GeForce® GT 720M 2GB DDR3



acer : 15,6" HD LED TFT, SuperMulti DL, DVD-író, Wi-Fi, Bluetooth, webkamera, Linpus, 2 év garancia, Intel Core i3-2348/3110 2,3 GHz, NVIDIA 1 GB VGA, 4 GB RAM, 500 GB HDD



nem tudom eldönteni jelenleg acerem van amivel nagyon befürödtem ezért írtózok tőle de itt 2 laptop van aminél a processzor a jobb a másiknál a videókártya

és nem tudom hogy melyiket éri megvenni az acer 10ezerrel drágább és néha használnám játékokra ilyen kategóriára : Gta IV, call of duty black ops, crisys a videókártya miatt vagyok bajba hogy az asusba nagyobb ezért lehet jobban viszi de ez az én véleményem nem értek annyira hozzá de lehet hogy a core i3-as proci jobban kihozza azt az 1gbos videókártyát valaki segítsen ?!!KÖSZÖNÖM


2013. dec. 10. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!