Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap kék halált kapott a...

Tegnap kék halált kapott a gépem, az imént pedig elment a hang, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy a hétvégén valószínűleg lesült az akkumulátor a laptopomban. Sajnos nemigazán értek a számítógépekhez.. Tegnap épp a barátommal telefonáltam mikor kék halált kapott a gép, ő segített akkor újraindult és nem volt semmi baja. Erre most éppen videókat néztem a youtube-on és mikor újra kattintottam elment a hang.. Azóta semmi. A külön elindított film (én KMPlayer-t használok) az megy, annak van is hangja, viszont az internetnek nincs. A csúszkán sincs semmi hang, a keverőnél is néztem minden fel van véve.

Mi történt és mi a teendő?



2013. dec. 11. 22:17
 1/2 anonim válasza:
Milyen régi az operációs rendszer? Az akkumulátor nem kéne befolyásolja (ha be van dugva). Lehet driver hiba, esetleg összeomlott a windows, ha régi. Lehet kaptál valami vírust. Lehet hogy túlmelegszik.
2013. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld a hangkártyád driver-ét újra telepíteni az elvileg meg kell hogy oldja. Nekem is ez volt a gond, hogy elment a hang amint újra tetem a drivert semmi baja.
2013. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!