Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom csatlakoztatni a...

Hogyan tudom csatlakoztatni a hangfalszettem egy Samsung plazmatevéhez úgy hogy nincs dvd lejátszom?

Figyelt kérdés
Van egy Genius Home Theater (3600w pmpo) hangfalszettem ls egy egy 102 cm-es Samsung plazma tvhez szetetném csatlakoztatni hogy úgy tudjam hallgatni a zenét vagy nézni a filmet.A tv-én csak két audio kimenet van és én szeretném hogy mind a 6 csatornán szóljon a zene.Használtan vettem,csak egy 9 pines din kábelt kaptam hozzá aminek ugye az egyik fele 3 jack dugó (Center,Front,Surround).Van hozzá még 3 db 2 rc-1 jack kábel.Ezt használtam mikor a pcémre volt rádugva.Továbbá vettem hozzá egy Scart kábelt aminek 6 rca a másik vége ( 2-2 van az audionak ( 2 piros és 2 fehér) és 2 a videonak ( a két sárga).Összekötöttem úgy hogy a két audio kábelt bedugtam a hangfalszettemnél a tv kimentbe ( a piros és feketébe),a Samsung plazma tvén kiválasztottam a külsö hangszoró opciót,de nem működöttMit csináltam rosszul?

2013. dec. 12. 14:47
 1/2 menta34 ***** válasza:
A Tv-nek nincs 5.1-es analóg kimenete, ezért ez így nem fog menni...
2013. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg ha átváltod az erölködőt TV-bemenetre akkor menne.
2013. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!