Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC billentyűzethez milyen...

PC billentyűzethez milyen világítást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen ? Színes neoncső,USB csatlakozóval ?Arra gondoltam,egy ilyet rögzítenék a billentyűzet fölött (kihúzható fiókos megoldás van)

2013. dec. 13. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bekötöttem 4 darab 2,5 voltos izzót vegyesen sorba és párhuzamosan kapcsolva, hogy pont 5 voltot igényeljen a cucc, amit az USB adni tud. A monitor egy magasítón helyezkedik el annál az összeállításnál, arra szereltem fel. Kellett hozzá egy árnyékoló is, hogy csak a billentyűzetet világítsa meg, a szememet ne égesse ki. Ez alufóliából készült, hogy a fényvisszaverő hatás is hasznosuljon.


Nem tökéletes, de házi barkácsolásnak jó buli volt, és ellátja a feladatát, ha szükséges.

2013. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez még egyszerűbb és a billentyűzet adja a tápot is, a scroll lockot meg tényleg soha nem használom.


[link]

2013. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 18. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!