Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipon és edigital.hu tapasztala...

Ipon és edigital.hu tapasztalatok, melyikben vásároljak?

Figyelt kérdés
Egy notebookot és monitort akarok venni, de nem tudom melyik boltban. Edigital van itt is (Miskolc) de most olvastam róla néhány negatív tapasztalatot és ezért lettem bizonytalan. Ipon-ból csak interneten tudnék vásárolni de az nem baj. Árban szinte azonosak. Illetve kb 1 hét van karácsonyig, várjam meg a felhajtás végét vagy vegyem meg most?

2013. dec. 14. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy a helyi számtech boltokat járt körbe, hasonlítsd össze az árakat, kínálatot stb., majd válaszd ki a legszimpibbet, és onnan vásárolj. A webshopokat meg felejtsd el. Lehet, hogy picit olcsóbbak, de a különbözetet kifizeted postaköltségként, illetve később kapod meg a cuccot (ez is költség), ráadásul ha garanciát kell érvényesíteni, akkor sokkal zűrösebb.
2013. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az edigital oldala szerint mindkét termék van raktáron itt is, szóval elméletileg rögtön megvehetném és nem kell szállítási díjat sem fizetni csak nem tudom mennyire megbízhatóak. A monitort sajnos másik boltban még nem láttam itt Miskolcon, a laptopot viszont meg lehet venni máshol is kicsit drágábban.
2013. dec. 14. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőben rendszeresen vásárolok, mindkettőnél intéztem már garanciális dolgokat (edigital: általuk forgalmazott telefon, ipon: külső merevlemezház), és egyikkel sem voltak rossz tapasztalataim. Miket olvastál ED-vel kapcsolatban?
2014. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő üzlet TELJESEN megbízható, az első válaszoló annyiban írt igazságot, hogy a postaköltség húzósabb lehet, ha minél olcsóbban szeretnéd megoldani. De személyesen is át lehet venni.
2014. jan. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ipon vagy pcx. Számtechbolt pedig Extreme Digital. A Media Markt-ot kerüld el messziről.
2014. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Multiban megnézed, webshopban megveszed, aranyszabály.
2014. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!