Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érzékeli a mikrofont?

Miért nem érzékeli a mikrofont?

Figyelt kérdés

Sziasztok, valamiért nem érzékeli a gépem újra rakás óta a mikrofont TeamSpeak 3 programon egyszerűen semmi.. Beszélek de nem hallanak a mikrofonról a némítást is levettem de semmi egyszerűen nem érzékeli.


Valaki tudna segíteni? előre is köszi!



2013. dec. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát állítsd be a hangkezelőben és teszteld le!Mikor feltelepítetted a hangkártya drivert akkor is megcsinálhattad volna.
2013. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem én telepítettem újra, hanem egyik srác mivel én nagyon nem értek a géphez.. és azt hol tudom állítani mibe lépjek be?
2013. dec. 20. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A tálcán jobb oldalon a rendszerikonok közt kéne lenni ilyen tölcsér formájú hangszóró ikon.Vagy piros vagy szürke.Vagy esetleg egy kék ilyen agancsos szarvasformájú.Ha nincs akkor vezérlőpult(az a startmenüben van)és operáciős rendszertől függően vagy a hang ikon vagy ha van realtek ikon.
2013. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

így nézz most ki..

[link]


és még így sem működik

2013. dec. 20. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hova dugtad a mikrofont előre vagy hátra?Egyáltalán a hangszóró szól?A kép alapján XP van szó.Ez amit lefotóztál ez nem a hangkártya driver kezelő pultja hanem a windows hangerőszabályzója.
2013. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már megvan a probléma oka, azért köszönöm a segítséged
2013. dec. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!