Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsól ki a laptopom,...

Miért kapcsól ki a laptopom, ha játszok?

Figyelt kérdés

Nos a problémám a következő : úgy 4hónapja rendeltem egy laptopot (lenovo g580 . 8gb ram , nvidia gt 635m 2gb , 4magos proci 2,4 , 1tb hdd).

Eddig semmi panaszom nem vólt rá , de amióta ujra rakattam a rendszert (win7) , azóta kikapcsól mikór játszok .

Pl. ezelőtt játszodtam , prototype 2úgy 4órán kersztül , most meg a prototype 1től 15perc s ki kapcsól...

Megkérlek segitsetek , nagyon fontos lenne !!!



2013. dec. 20. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert túlmelegedik a 4magos proci. Vegyél Laptop hűtőt alá. 4-5000 ft-rt lehet kapni
2013. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehát eddig sem használtam , és nem vólt semmi gond , és keményebb játékokat nyomtam , szóval nem értem
2013. dec. 20. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhasználódott a venti / poros lett kicsit a szélcsatorna / kopik a hőátadó paszta a procin.
2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dehát 4hónapja van meg , amiből 2 nem használódott .. mit tudnék tenni ?
2013. dec. 20. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lekapcsol a laptopod akkor fogd meg az alját a processzornál és ha forró akkor vegyél hűtőt alá! ennyit tudsz tenni. a vadi zsír új 4 magos procik is melegednek mint az állat laptopban...
2013. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
CoreTemp, Aida64 tudja mérni a hőmérsékletét.
2013. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!