Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan töröljem a Minecraft...

Hogyan töröljem a Minecraft klienset?

Figyelt kérdés
A gépre fel lett rakva egy bizonyos colos22 féle minecraft kliens. Le akarnám törölni, de csak az exe fájlt találom. Hova telepített a játék? Van valami program amivel törölhetem? Bármi segítséget elfogadok!

2013. dec. 20. 17:21
 1/8 anonim válasza:
Win 7 esetén a kovetkezo: 1.start gomb szamitogep utana ott van hogy programok telepitese eltavolitasa, katt ra, kikeresed a minecraftot, jobb gomb eltávolitas.
2013. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A colosféle kliens letilt pár weboldalt, hogy megjelenjen, belenyúl a rendszer fájlokba is, tehát azt valószínű szívtad. Van róla videó is, vissza tudod állítani. Egyébként XP esetén futtatás, és beírod hogy %appdata% és kitörlöd a .-tal kezdődő minecraftos fileokat, ki lehet következtetni melyik az. Pontos nevüket nem tudom, az alap minecraft .minecraft néven fut(->ezt is töröld, nehogy megmaradjon a colosféléből valami maradék). Ki ne töröld az összes mappát! XD

Win7-nél pedig beírod a keresőbe, hogy %appdata% vagy itt is lehet a futtatásba is. Win8-nál meg ismét a keresőbe. Utána meg törlöd szépen a minecraftal kapcsolatos mappákat. Aztán pedig ugyan úgy, ahogy feltetted a gépre a minecraftot, elindítod, és automatikusan létrehozza neked az alap .minecraft mappát, letölti a cuccokat, és örülhetsz, hogy megszabadultál colostól xD (egyébként nem lenne bajom a gyerekkel, de amit csinált, olyanba módosít bele, amikbe nem kéne...)

Remélem érthetően leírtam, egy kicsit siettem. Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy gépzseni.. Hogyan futtassam az %appdata%-át? (win 7-em van) Nekem is ott tűnt fel, hogy valami gond van amikor, nem telepítette mappába csak kaptam egy exe-t. Vírus írtót, spy program keresőt, ccleanert végigfuttattam a gépen. Ezek elképzelhető, hogy törölték minden maradványát?
2013. dec. 23. 18:32
 4/8 A kérdező kommentje:
A gép újratelepítése kiírtaná a szarságait a gépemről? Amúgy is lassan tervbe van véve az újratelepítés...
2013. dec. 23. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Nézegettem youtubos videókat, látom már jól megszívtam.. Nem tudnád pontosan leírni milyen fájlokat módosított és hogyan töröljem őket? Kicsit dúlnak bennem az indulatok e-miatt! A gépem teljesen újra kéne rakni vagy csak elég az a meghajtó amin vannak a programok és a windows?
2013. dec. 23. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Xa0H8lND9Qs -->Itt van egy tutorial video, manapság már mindenről van :D

Elég, ha a keresőbe beírod, hogy %appdata%

És igen, ha újrarakod a gépet(nem ha frissíted!), tehát formázod a merevlemezt, akkor minden törlődik róla.

És szerintem mindenféle takarító programokat meg ne használj, nem szeretem őket. Én úgy vettem észre, hogy a gép tőlük még csak rosszabb lesz. Sőt előfordulhat olyan, hogy olyat is töröl, amit nem kéne. Nekem még egyébként vírusirtó sincs rajta, még sincs semmi bajom :) /már próbáltam, hogy felraktam egyet, semmi komoly vírust nem talált max kb 5-t, de tényleg egyik se volt veszélyes; pedig van adatforgalmam/ Amúgy vírusirtónak ezeket ajánlom: AVG, Avast, de még vannak jók, nekem ezek szimpatikusak voltak. Több minden meg nem kell a gépre.

Egyébként win8.1-em van, én szeretem :) bár sok mindenkinek nem jön be. Azt hozzá teszem, hogy valami eszméletlen gyors

Na egy kicsit eltértem a témától, szóval itt le is zárom :D

2013. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 2 meghajtód van, akkor elég csak azt amelyiken a windows van. És a másikon pedig meghagyod azokat a dolgokat, amikre szükséged van(pl. film, zene, mappák, dokumentumok, stb)

Herbynek volt egy videója róla, de ha jól tudom, Ő törölte a csatornáját, majd kezdett egy újat. Sose követtem Herbyt, de néztem 1-2 videót tőle. Szóval nem tudom, hogy most megvan-e az a videó. De más is csinált szerintem róla.

2013. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az AVG-t használom én is! :)

Köszi a gyors választ!

Visszatérve a klienshez, nem szabadultam meg tőle mert neten találtam videót, hogy milyen oldalakat blokkol, de vagy egy kamuoldalt ad be vagy a youtube nem tölt be, tehát amivel régen meg lehetett szabadulni tőle most már az nem jó. Olyan január végén terveztem az újratelepítést de akkor nem vacakolok ilyen programokkal hanem inkább újrarakom! Még egyszer köszi a segítséget!

2013. dec. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!