Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy normálisan a...

Miért nem megy normálisan a játék ezen a gépen? És a régebbi laptopomon meg fullosan?

Figyelt kérdés

Miért nem megy a cod bo normálisan fps lagg mert az van itt belépek a cod bo ba erre kapok 91 fps-t utána lemegy 10 re utána fel 12-30 közzé jah nem ugy hogy minimum 60 fps van vagy egy stabil 30 nem 30 rol ugrál másodpercenként le.A call of duty Ghost nem is beszélek rolla eleinte jo volt aztán vagy 100 drivert ha nem telepitettem rá mert azt mondták a szervizbe driver hibás mondom jolvan aztán még gta 4 röl nem is beszélek mondtam a szervizbe hogy nem tölt be csak ugy 10 perc után amig belépek ezután meg olvasgattam hogy mi lehet a gond, hogy: minden frisitést töltsek és telepitsek gta 4 re megvolt javult egy frászt) ezután hogy vegyük meg a játékot eredetibe igyis 300000 Ft volt ez a gép egy eredeti windows 7 el szoval még költsünk is rá :) söt amikor megjött hozzánk levolt esve a vidikártya :) amikor benyomtam nem volt hozzá vga dvi átalakitó szoval szomszédom adott egyet kölcsönbe :) ezután olyan hangosan zugott hogy az csak nah :) eztuán vissza vittük :) természetesen 4000 Ft volt a felut :) Pomázra mi meg 100km re lakunk onnan ezután megnézték semmi baj nem volt csak kicserélték a vidikártyát ott halk volt csodálkoztam is hazajöttem ugyan olyan hangja volt szoval másik héten megint visszavittük megin 4000 Ft nah már a ... televolt :) battlefield 4 röl nem is beszélek mert már annyira nem érdekel az egész csak ... meg mert idegesit a laptopon amit belinkeltem azon ment a cod bo 60 fps el a minecraft is 60 fps el a cod 2 ezen a gépen 30 fps a laptopon 60 :) szoval pfffff a driverek mind frisitve vannak ujra rakom holnap sok kommentet olvastam rakjad ujra szoval ujra rakom ha esetleg van bármi de bármi tippetek válaszotok irjátok meg csak ne olyat hogy cseréld le add vissza 2 hétig tartott amire ment a gép :) 1 hónap amire megjött szóval -.- minden választ megköszönök elöre is :)

ezen a gépen :

Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Professional (x64) Build 7601

Szervízcsomag: Service Pack 1

Processzor: AMD FX-8320 (3500.0 MHz)

Alaplap: ASRock 960GM-VGS3 FX (SB750/SB710)

Memória: 8 GBytes ()

Merevlemez: TOSHIBA DT01ACA100 (953,869 MBytes (1000 GB))

Optikai meghajtó: TSSTcorp CDDVDW SH-224DB (DVD+R DL)

IHALSV E34DMZKTUZ (BD-ROM)

Képernyővezérlő: Palit GeForce GTX 650

Hangvezérlő: ATI/AMD SB600 - High Definition Audio Controller

nVIDIA GK107 - High Definition Audio Controller

Hálózati csatoló: Atheros AR8151 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (L1c)

És a régebbi laptopomon meg ment egy jo pár game:

Processzor típus:Intel Core i3-380M

Memória méret:4 GB

Merevlemez kapacitás:500GB

Grafikus vezérlő modell:GeForce 315M

Akkumulátor teljesítmény:4400mAh

Operációs rendszer:Windows 7 Home Premium 64bit

Kijelző felbontás:1366x768 pixel

Processzor frekvencia:2,53 GHz

Kijelző típusa:LED

Processzor L2 cache méret:3 MB

Processzor FSB frekvencia:1066 MHz

Chipkészlet gyártó:Intel

Chipkészlet modell:HM55

Memória frekvencia:1066 MHz

Memória max. bővíthetőség:4 GB

Memóriahelyek száma:2 db

Memóriamodul:DDR3

Merevlemez sebesség:5400 RPM

Optikai meghajtó:SuperMulti

Grafikus vezérlő gyártó:nVidia

Grafikus vezérlő memória:1GB

Kártyaolvasó:4in1

Billentyűzet nyelv:HU

Operációs rendszer kompatibilitás:Linux, Windows 7, Windows Vista

Audio csatlakozók:fülhallgató kimenet, mikrofon bemenet

Csatlakozók:3xUSB 2.0, LAN, VGA

Akkumulátor típus:Li-ion 49W

Akkumulátor cellaszám:6

Hálózat:10/100 LAN, Bluetooth, WLAN



2013. dec. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Még tudnom kéne az IP címedet valamint az összes jelszavad(router,windows,stb)Aztán adok egy szatyorra való tanácsot.
2013. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyesírásod szörnyű
2013. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jesszusom! A gépekről csak a lényeget, a szövegnél pedig hallottál már a központozásról? Én ezt így el nem olvasom.
2013. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!