Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell egy torrentet (amit...

Hogy kell egy torrentet (amit már töröltem az utorrentről) újra seedbe állítani? Ha csak ráhúzom az utorrentre akkor ott lesz de nem tölti vissza.

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy ott van a seed között. Lehet egy kilobajtot se tudsz vissza tölteni,mert annyian seedelik.
2013. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen de az ncoreon sincs az "általam futtatott torrentek" között. márpedig attól hogy én éppen az adott pillanatba nem töltöm fel még ott kéne lennie...
2013. dec. 20. 22:22
 3/7 miért.én? ***** válasza:
Ha az állományok, és/vagy a célmappák helyét nem változtattad meg, akkor seedbe kell hogy álljon. Ha mégsem tudod megoldani, akkor töröld a torrent fájlt, és töltsd le újra. a letöltött torrent célmappájaként mindenképp a már meglévő állomány helyét add meg, akkor csak egy ellenőrzést fog végrehajtani.
2013. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a célmappa az még stimmel de az állományoknál mi kéne hogy szerepeljen? a torrent neve? vagy a helye? mert az most tényleg üresen áll.
2013. dec. 20. 22:25
 5/7 A kérdező kommentje:
mellesleg sok gigáról van szó úgyhogy nem szeretném mint újra letölteni egyesével...:D
2013. dec. 20. 22:26
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

"állományoknál mi kéne hogy szerepeljen?"

Amit letöltöttél az a fájl olyan fájlnévvel, kiterjesztéssel stb. amit letöltöttél!

Ha a fájlok hiányoznak újból letölti, de ha a fájlok megvannak (bit-re pontosan) akkor seed-be állítja.

2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az istennek nem akar összejönni... mind1 letöltöm amit le kell oszt majd seedeli. :D köszönöm a segítséget mindenkinek!
2013. dec. 20. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!