Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult be így a gépem?

Miért lassult be így a gépem?

Figyelt kérdés
Nem lehet zenét vagy videót hallgatni mert úgy belassult hogy recseg a hang de egy sima kattintásnál is berecseg. Amikor betöltött a gép úgy belassult hogy úgy mozgott az egér kurzora mint egy lassított felvétel. Szerintem valami vírust kaptam mert azóta van ez a probléma. Hiába írta ki az Avast hogy blokkolta a vírust volt már rá példa korábban hogy bejutott. Most az ESET Online Scannerét futtatom de már két órája és csak 27%-nál tart korábban két és félóra alatt végzett. A CPU nagyon túlterhelt de a hőmérséklete az rendben van. Mit tegyek? Csökkentett mód? Újratelepítés? Vagy talán tönkre ment valami CPU, videokártya, hangkártya? Esetleg beporosodott mert erre már volt példa de akkor más tünetek voltak. De úgy érzem nem véletlen hogy a vírus blokkolás után lassult így be.
2013. dec. 23. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben lőjj le mindent ami nem kell, egyenként. Ha ez nem segít, akkor sanszos, hogy a vírus lesz a ludas.
2013. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már megvolt. Már régóta ezt csinálom mert elég sok program indul automatikusan. De ilyen extrém lassulás még nem volt. Már a Windows képernyő is lassan töltött be. Szerinted egy rendszer visszaállítás az használna?
2013. dec. 23. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy segít, de az automatikusan induló programoakt is lődd ki, ha a Windows is lassan bootol be, tutit ott lesz valami.
2013. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam pár dolgot. Még megvárom míg végez a vírusirtó után futtatok még egy kémprogramot. Ha nem használnak megpróbálom a rendszer visszaállítást. Közben utána kerestem és másnak is volt ilyen problémája. [link]


Ott nem használt az újratelepítés sem. Bár nekem valószínűleg ezt egy vírus okozza míg ott valamelyik program.

2013. dec. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!