Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 monitor 1 gépre 1 integrált...

2 monitor 1 gépre 1 integrált és egy másik videókarival lehetséges?

Figyelt kérdés
Olyan ötletem támadt, hogy ugye van egy integrált videó kártyám és egy másik ami ugye 1000x jobb :D Egyik tagnál láttam olyan vidi kártyát hogy 2 kimenet van rajta és ugye egyik monitorról át lehet hzni a dolgokat a másikra (pl egyiken megy a fil a másikon meg közben cd-t írsz vagy ilyesmi). Na szal az lenne a kérdésem h ezzel(integrált+nVidia) így megtom valahogy csinálni vagy pedig lehetetlen? Eddig ha bedugtam az integrált kimenetébe egy másik monitort akk nem kapcsolt be ha meg menet közben akk meg kékhalál :D bocsi kicsit hosszúra sikeredett :)
2013. dec. 23. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, egy videó kártyára kell kötni a két monitort. A modernebb kártáykon amúgy nemhogy kettő, de általában min 3-4 kimenet van, és ennek megfelelőn lehet monitorokat is rátenni. Ez ma már egyáltalán nem luxus.
2013. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!