Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezért lassabb mostanában a...

Ezért lassabb mostanában a gépem és a netem? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja letöltöttem az IObit game booster programját,meg az IObit néhány programjàt, és valamelyik programnàl töredezettmentesítettem.Utána meg valamelyik IObit programnál láttam hogy néhány dolog elég rossz ezért felfrissítettem (videókártyát meg ilyesmiket, ha jól tudom ezt nevezik hardvernek vagy külső izének, de azt tudom hogy nem ilyen Adobe micsodákat meg nem programokat frissìtett.Lehet hogy azért mert most több csatorna van a TVben(nem tudom miért) lehet hogy azért mert most karácsony van. Akkor most ki mi hibálya? Az IObité és programjaié vagy hogy frissítettem vagy a game boosteré vagy a neté (T HOMEos vagyok).akkor most mit kell csinálnom?

2013. dec. 25. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld le a gépről az Iobit-et, töredezettségmentesítésre pedig használd a windows beépített mentesítőjét. Én is t-home-os vok, nálam megy a net rendesen (és a torrent).
2013. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.a game boostert is letöröljem (az fontos számomra) és még mit csináljak?
2013. dec. 25. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a felelőtlen driver frissítés nem tesz jót a gépnek, ugye azért a Bios driverét nem frissítetted? :)

A sima Game Booster maradhat.

2013. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mit nem frissítettem?mi az a Bios?kérlek segítsetek,nem értek a gépekhez.
2013. dec. 26. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, ne rakj fel minden szart. Ezek a progik hasznosak és egyszerűen kezelhetők, sokszor ez a baj. Mindent megcsinálsz, amit ajánl. Tessék, egy kis olvasnivaló :) : [link]
2013. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!