Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Processzorok összehasonlítása....

Processzorok összehasonlítása. Melyik ez a hasznos oldal?

Figyelt kérdés
Van valahol egy olyan oldal a neten, ahol más felhasználók általi értékeléseket láthatunk, pontozásos rendben, ezzel elősegítve a gyakorlatlan felhasználókat. Csak beírjuk a processzor típusát, és megkapjuk, hogy más felhasználók hány pontot adtak neki, minél magasabb, annál erősebb a proci.
2013. dec. 26. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik oldalra gondolsz, de ezt tudom ajánlani helyette: [link]
2013. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs, de értelmetlen is lenne. Nem lehetne kiszűrni, hogy ki ad magas pontot hozzáértésből, és ki az, akinek a Sandy Bridge Celeron hatalmas minőségbeli ugrás volt a Prescott Pentium D-hez képest.


Ráadásul néhány év alatt teljesen megkeveredne az egész, mert mondjuk néhány éve egy i7 870 magas pontot kaphatott volna, most viszont már csak a középkategóriával versenyez a teljesítménye, de a pontjai nem törlődnének.

2013. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szubjektív, mennyire jó egy processzor. Nekem felüdülés volt az E4500 után az X4-es Phenom II, pedig ez is egy alsó-középkategóriás processzor ma már, én sok pontot adnék neki, mert nem volt dolgom i7-el.

Aki azzal kezdett, az meg ezt a procit értékelné alul.

2013. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!