Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni,...

Laptopot szeretnék venni, mire érdemes figyelni a vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Szeretnék laptopot venni, de szinte egyáltalán nem értek hozzá, mire érdemes figyelni,melyik márkák jobbak, úgy egyáltalán mit ajánlanátok?

Írhattok priviben is.


2009. nov. 26. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

ha sok-sok pénzed van, akkor vegyél Mac-Book-ot. Nem mondom, hogy sokkal jobb mint egy sima laptop, az Apple márka igazából valahol luxusmárka, azért annyira drága, viszont ami fontos, hogy értékálló. 1 év múlva sem esik túl sokat az ára.


Én vettem több mint 1 éve egy laptopot 180k-ért, már azt is olcsóbban mintha boltban vettem volna, nagyker ár volt. Ma már jó ha megér 130-140-et.


Ha sima laptopot vennél, mert kevesebb pénzed van, akkor én Acer-t javaslom, nekem bevált. Fontos eldönteni, hogy mire kell, ha játszani is akarsz rajta(bár alapból egy laptop nem játékra való), akkor a videókártyára is figyelned kell, hogy ne legyen nagyon gyenge benne. ált a jobbakban ATI van. Akármire is kell, legyen Core2Duo a processzora. 2GB ram alatt ne vegyél.


ezek a fontosabb infók.

2009. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 különböző laptop van a családban,és tudod ,hogy abból hárman miért szeretnének olyat mint a negyedik ? Mert a 4.géphez helyreállító lemezt adtak. Ha ezt a gépet valami éri-pl vírus-akkor a gazdija beteszi a recovery lemezt a gépbe és 9 perc múlva van egy teljesen helyreállított gépe. Nincs vírus írtás,nincs másfél órás újratelepítés,nincs driver vadászat a neten, nincs semmi görcsölés mint a másik 3 gépnél.Ez benne a csodálatos. A műszaki paraméterek meg a külalak meg a tipus az meg csak egy dolog.
2009. nov. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dell, Toshiba, Lenovo ezek közül vennék, még Asus. Ha átlagos használatra szeretnéd, nem fontos rágyúrni a core2-re. 2GB ram viszont kell! Ár-minőség viszonylatban legjobb a Toshiba szerintem, bár nekem Dell van. A NortonGhost programmal pedig megoldható az előttem szóló által emlegetett visszaállítás. Egy boot lemezen futó Norton kell hozzá...beszerezhető...
2009. nov. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!