Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újonnan kaptam egy samsung...

Újonnan kaptam egy samsung galaxy ace 2 telefont, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mint már említettem újonnan kaptam. A húgom is ugyanilyet kapott. Mind a kettőnknél ugyanazok a problémák merültek fel. Pontosabban csak egy. Teljesen lemerítettük, hogy formázzuk az aksit aztán feldugtuk töltőre. Hagytam mert konkrétan bekapcsolni nem lehetett. Kis idő után bekapcsoltam. Nem jelezte, hogy töltene. Sőt! Pedig töltőn volt. 10%-ot mutatott mikor bekapcsoltam. Megnyitottam a galériát és visszaugrott 6%-ra. Hagytam és megint lemerült. Ismétlem még mindig töltőn volt. Mikor kikapcsoltam egy éjjel alatt feltöltött. Ma leszedtem a töltőről (jelezte kikapcsolva, hogy 100%-on van az aksi), bekapcsoltam és kapásból leugrott 93%-ra. Megnyitottam a messengert és azonnal lement 92%-ra. Semmilyen alkalmazás nem maradt nyitva, ami meríthetné! Mi lehet a baja? Másnál is merült már fel hasonló probléma?

2013. dec. 26. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell már formázni az akksit kb. évek óta....
2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó oké, de a probléma attól még maradt :( én azért csinálom ezt akár régi akár új mert tapasztalat, hogy jót tesz a telefonnak havi egyszer, ha teljesen lemeríted és hagyod 12 órát tölteni :) az előző telefonom is 3 év után is kibírt majdnem egy hetet egyszeri töltéssel és masszívan hallgattam zenét (jó oké nem volt okos telefon, de akkor is)
2013. dec. 26. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


A formázással többet ártasz mint használsz.

De egyébként a samsung galaxy ace 2 teló van annira okos, hogy 5% alá nem engedi magát lemeríteni, inkább kikapcsol és csak 99%-ig engedi magát tölteni, utána már nem tölt. Pont azért, hogy elkerülje a formázást ...

2013. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben, de attól még nem tölt amikor bekapcsolt állapotban töktőre van dugva! Sőt! Inkább merül!
2013. dec. 26. 18:43
 5/9 A kérdező kommentje:
nem mellesleg nekem 1% után kapcsol ki
2013. dec. 26. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:

"Semmilyen alkalmazás nem maradt nyitva, ami meríthetné!"


Nézz csak be a Beállítások / Alkalmazások / Futó alkalmazások fül alá...és láss csodát, mennyi minden megy amiről nem is tudtál...

2013. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a kérdésem leginkább a töltővel adódó problémám felé irányult! ha nem tudtok rá választ adni az okoskodásból köszönöm nem kérek :)
2013. dec. 26. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Bekapcsolt állapotban lassabban kell töltenie (ez értelemszerű ) mint kikapcsolva. Ha rádugod számítógépre, akkor az USB-n keresztül is töltenie kell.

Egyáltalán nem akar tölteni bekapcsolt állapotban?

Próbáld meg megmozgatni a csatlakozót, a kábelt, az akksit megnézni érintkezik-e rendesen...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


[link]


[link]

2013. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végre valami használható! az a gondom nekem is meg a húgomnak is, hogy bekapcsolt állapotban egyáltalán nem tölt :(
2013. dec. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!