Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan formázzam a gépet,...

Hogyan formázzam a gépet, hogy tudjam újrarakni a Win7et?

Figyelt kérdés

USBn van a Windows 7, de mikor bootolni akarom kiír egy illesztőprogram hibát. A program amivel az USBre kiírtam a windowst azt írja, hogy onnan telepítsem, ami már jó is lenne, de azzal meg az a baj, hogy úgy nem tudom formázni a merevlemezt. De máshogy se. Nem tudom BIOS-ból hogy kéne vagy formázni, akkor talán elindulna usbről bootolva. Merevlemez kezelővel meg az a baj, hogy onnan se tudom formázni a merevlemezt.

Amúgy egy 40 gigás partición van a windows, de egy 500 gigás winchesterem van de a másikon sok fontos cucc van azt nem akarom formázni, bár azt sem tudom.



2013. dec. 26. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

No haladjunk sorban mert sok dolog nem oké.

1. WinToFlash nevű programot leszeded, és azzal rárakod pendrivera a windows telepítőt.

2. BIOS-ban beállítod a boot sorrendet, és a pendriveről bootolsz

3. elindul a telepítő.

Ha itt hibát dob a fájlok betöltésénél akkor a rendszerrel van gond ami a pendrive-ra került.

40 giga nem lesz elég a windowsnak, 100 kell legalább. Idővel el kezd terpeszkedni frissítések stb miatt, plusz lesz amit nem tudsz máshova csak c-re telepíteni, így hamar megtelik.

2013. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

minden ponton végigmentem, most próbálok egy másik win7et leszedni

lehet, hogy nem elég, de most nem tudok mit kezdeni, nincs külső winyóm amire 300gigát átrakhatnék.

2013. dec. 26. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van üres hely a másik partíción akkor abból lehet hozzácsapni csak dolgozni fog vele egy ideig, hogy átpakolja a fájlokat. A legtöbb partícionáló programmal megoldható biztonságosan.
2013. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!