Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál hibám van. Beraktam...

Edem Honda kérdése:

Kékhalál hibám van. Beraktam egy másik tápot elindult a gép 20percre rá ezt irta ki, azóta visszaraktam a másikat de elsem indul csak ez irtak ki az üdvözlő felirat itán. Mi a baj?

Figyelt kérdés
[link] hoztam win 7 telepitot de ugyis kidob. Most xp can rajta

2013. dec. 26. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Elszállt szegény az Égi Hálózatba. Gondolj a sok szép időre, amit együtt töltöttetek, morzsolj el néhány könnycseppet, és vegyél egy új gépet!
2013. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Egy folyamat olyan adatot címzett meg, ami nem található meg a memóriában. A hibát bármi okozhatja, amin memória van, kezdve a RAM-tól egészen a processzor gyorsítótáráig. Kezdjük a memóriával és a merevlemezzel (ha be van kapcsolva a virtuális memória, valószínűleg be van). Ha hibátlanok, töröljük és hozzuk létre újra a lapozófájlt, ezután jöhet egy újratelepítés, mert a többi hardver ellenőrzése már igen bonyolult. Ha frissen telepített rendszerrel is megismétlődik a hiba, akkor a legbiztosabb módszer, ha elkezdjük cserélgetni a szóba jövő alkatrészeket. Fontos, hogy minden csere után ajánlott friss rendszer használata, de legalább az illesztőprogramot távolítsuk el!".

[link]

2013. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sikerült orvosolnom a problémát, kivettem a ramokat és felcserélgettem a helyüket és müködik tökéletesen. Ez már többször bejött.
2013. dec. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!