Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be a képernyőm...

Hogyan állítsam be a képernyőmet a szem védelmére?

Figyelt kérdés

Elég sötét szobám van, de van előttem egy ablak, bár a relét általában lehúzom, így onnét nem jön fény. Három fajta színbeállítást tudok a képernyőmön váltogatni, a 6500K a 9300K és a Native. Most a Nativen van, habár nem tudom, hogy mennyire jó a nevéből ítélve. A fényerő elég lent van, a Brightness 13%, a Contrast pedig 46%-on van. Nagyjából ez az amit be tudok állítani, amúgy nem nagy LED képernyőm van, nem tudom pontosan mekkora, úgy nagyjából ~45 cm az átmérője, a felbontás 1280x1024, ebből az arányra is lehet következtetni.


Szóval a kérdésem, hogyan lehetne jól optimalizálni a képernyő fényeit egy viszonylag sötét szobához, úgy, hogy egy kicsit kímélje is a szemet?


2013. dec. 27. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy on/off gomb a képernyő alján. kapcsold át off-ra és egyáltalán nem fogja piszkálni a szemed, amúgy meg mindig bántja, a fényerő nem oszt nem szoroz... vegyél szemüveget ami szűri, vagy fóliázd le.
2013. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

30 másodper GOOGLE használat:


[link]

2013. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!