Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért "önállósította" magát a...

Miért "önállósította" magát a tabletom és állt vissza gyári beállításokra?

Figyelt kérdés
Tegnap este a tabletomon interneteztem, majd mielőtt lefeküdtem aludni felraktam töltőre. Ma este megint szerettem volna internetez rajta, azonban visszaállította önmagát a gyári beállításokra.

2013. dec. 27. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Már ott tart, hogy ki sem kapcsol, mivel folyton újraindul.. :/
2013. dec. 27. 23:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Reset gomb?
2013. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két újraindul között, ha van annyi idő, akkor menj a beállításokba, s ott adj ki egy gyári beállítások visszaállítását! Ha nincs, akkor valahogy próbáld elérni a kikapcsolt állapotot, majd nyomd le egyszerre a bekapcsoló gombot és a hangerő fel gombot, tartsd nyomva, míg be nem kapcsol. Elvileg betölt a recovery menü, itt navigálni a hangerő gombokkal tudsz, (fel-le) menj a factory reset-re, majd nyomd meg röviden a bekapcsoló gombot, kér megerősítést, adj neki, majd várd meg míg végbemegy a folyamat. Ezután vagy újraindul a tablet vagy neked kell bekapcsolni. Ha nem történt pozitív változás az ügyben, akkor vidd szervizbe.
2013. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!