Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem engedi újratelepiteni, és...

Nem engedi újratelepiteni, és a Bios WARNING címszó alatt ezt írja : Setting wrong values in below sections may cause system to malfunction. Hogyan tudom megjavítani?

Figyelt kérdés

Na szóval,az a nagy helyzet,hogy a gépem virusos lett és olyan szinteb hogy már be sem tölti az OP rendszert..megpróbáltam újra telepiteni, de mikor ott járok h behozná a kék hátteres irásokat(a telepitőt) akkor nem hoz be semmit.. pedig már több telepitővel is próbáltam.. utána néztem a BIOS-ban is,ahol WARNING figyelmeztetés alatt ezt írja: Setting wrong values in below sections may cause system to malfunction.

Mit,és hogyan kellene tennem hogy működjön végre??



2013. dec. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint mire írja? a hiba azt jelenti, hogy az alábbiakban felsorolt, rosszul beállított értékek a rendszer hibás működését okozhatják... amit utána ír azzal lesz a gond!
2013. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán kipróbálhatnád defaultra (alapértelmezettre) visszaállítani a biost, és úgy próbáld már meg a telepítést.
2013. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan állithatom alapértelmezetre a Bios-t??
2013. dec. 29. 16:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Na közben sikerült alapértelmezettre állitani a Bios-t,de a gond még mindig fent áll,semmi sem változott.. a warningos kiírás.. meh az újfatelepíthetetlenség is.
2013. dec. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!