Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Pár hete azt tapasztalom, hogy youtube videó nézés vagy játék közben, vagy épp skypolás közben random időtartamba elkezd elmenni a kép, először egy szín (piros, narancssárga, kék) kezd megjelenni, majd függőlegesen csikokba. A hang még szól, de egy 10-30mp után vagy megakad a hang és mint régen a lemezlejátszón, vagy megáll. A gép búg a vincseszter is pörög, de viszont az egyik led (ami a vinyót mutatja) nem világít. Újraindítás után minden oké. Mindent leűrítettem a gépről, 3 féle op rendszert tettem rá (Win xp sp3, Win 7 Home Prem, Win 7 Ultimate (ez van most) és mindig a legfrissebb drivereket rá. Videókártya 3DMark06 al fél óra tesztelés után is megy. Aida64 szerint sincs semmi gond. (már ahogy én látom). Ötlet, hogy mi lehet a baj? Az Aida64 jelentését csatolom kommentbe!

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. dec. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a 3 op rendszernél van ez a probléma? mert akkor lehet, hogy alaplapi hiba
2013. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.


Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel

nem engedi... Na mindegy. Segítenétek?

2013. dec. 28. 16:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen mindháromnál :(
2013. dec. 28. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy tudod csatolni a linkek, hogy : google. com vagy google..com ( magyarul beleírsz :D )


Szerintem marad az alaplapi hiba :/ más nem jut eszembe

2013. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
data PONT hu/get/7252442/Report.htm Itt a report :D
2013. dec. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!