Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi éri meg jobban, tablet...

Mi éri meg jobban, tablet vagy laptop?

Figyelt kérdés
Segítsetek, teljesen tanácstalan és tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Egyetemre járok, de nem szoktam bevinni előadásokra a gépet. Jövőre lesz programozásunk, de azt végülis gépről is meg tudom oldani. Leginkább csak tanulásra és netezésre használnám az újat, szerintetek akkor elég lenne egy tablet is? Mennyire jó róla tanulni? Mert nekem minden tantárgyam rajta lesz, nem szoktam kinyomtatni az anyagot. Mennyi ideig bírja egyáltalán egy tablet, és kevesebb baj van vele? Esetleg ajánlhattok laptopokat és tableteket, 100 ezer fölé nem szívesen szeretnék menni.
2013. dec. 28. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szamodra laptopot erne meg jobban.
2013. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a laptopot ajánlom.

Nekem volt tabletem,de 2 hónap alatt tönkre ment.

30 ezer forintot kiadtam érte fölöslegesen és csak pár hétig használtam.A tablet az érzékeny szerkezet ezt tapasztalatból mondom.Nekem azért ment tönkre mert rá esett néhány csepp eső.

2013. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!