Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számitógép ami hibásan...

A számitógép ami hibásan vettük és ha megcsinálják akkor müködni fognak rendesen az életbe ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ujra hozzátok fordulok sajnon még mindig csak a jó régi gta san andreast tollom meg dead islandot ami még persze megy normálisan a gépen nem irom le ujra a gép történetét akinek van kedve olvassa el :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ha esetleg megcsinálják jol persze ingyenesen akkor remélhetöleg ezek a játékok menni fognak lagg nélkül fullosan nem ilyen Gta 5 re gondolok mert igazság szerint azért akartam ezt a gépet mert a gta san andreas igyis ugyis a legjobb mostis 1 pc játékom volt de a gta 5 az felülmulhatattlan meg persze lesz egy másik Dying Light ez a 2 játék szerintem a leges legjobbnak közé fog nekem tartozni tudom a gép nem felel meg a legjobban de ujra belinkelem. Csak annyi hogy FPS lagg full mértékbe van söt még a minecraftba is :) gta 4 100% nem megy full graffal minimális graffal se 10 fps en van 100% levéve a graffal :) call of duty 2 eredeti szóval annak muszály lenne mennie de sajna még azis FPS laggot kap olykor olykor 60 rol lemegy 30-40 re füstbe. Call of duty modern warfare 2 nél 60 FPS röl 50 re lemegy csak ugy lazán dobálgatja a FPS számokat füstbe lazán lemegy 30 ra jah azt nem mondtam a árnyékok le vannak véve söt akkor árnyékkal alap 50 fps. Ha esetleg kértek egy kis vidit, összeálitok nektek :), hogy tudjátok miröl beszélek. A gép nem 1-1-1 alkatrészekböl van mert ugy nem futotta volna tudom olcsobb meg stb... A gépet ujra tettem driver keresők nem jeleztek semmit szóval nem tudom :)

Elöre köszönök minden választ :)


2013. dec. 29. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!