Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » KÉRLEK SEGÍTSETEK! Rátettem a...

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Rátettem a Tabomra a Chainfire 3d Pro alkalmazást rámentem az install Driver-re és aztán Reboot volt, bekapcsolásnál kiadta a MyAudio logót és fekete a kép háttérfény van de semmi mást. Mit tegyeg?

Figyelt kérdés

Myaudio Tab


Rockchip 2926 1.2Ghz Proci

Vivante GC800

és Android 4.2.2


2013. dec. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki a kukába a Myaudiot, és vegyél Samsungot, vagy minimum egy olcsó Acer tabletet. Amúgy, ha még garanciás, vidd vissza oda, ahol vetted.
2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy vegyek egy másikat....most nem ez volt a kérdés....látom hozzáértő vagy, na mind1. én arra lennék kiváncsi hogy ezt most hogy orvosolhatom....egyébként meg arra amire használom, arra tökéletes....
2013. dec. 29. 19:46
 3/3 anonim válasza:
nálam is ez volt a probléma. Myaudio hivatalos oldaláról szettem le egy frimware-t, s azzal sikerült helyre állítanom a rendszert. Valószínű a chainfire drivere miatt nem indul el. A frimware telepítéséhez útmutató is van mellékelve. Könnyű a feltelepítése, semmi nagy elvárást nem igényel. Sok szerencsét!
2014. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!