Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vissza lehet mondani a rendelést?

Vissza lehet mondani a rendelést?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy monitort futárral, az A4team-nél, eléggé jó véleményeket olvasgattam ott.Ám ránéztem a facebookjukra és ott szembesültem vele, hogy az összes véleményt (ami pozitiv) ők írták, a többi pedig csak negatív. Most írtam nekik egy emailt 12 órája, de nem válaszolnak rá.Szerintetek ha esetleg kihozzák be lehet rajtam hajtani a pénzt?

2013. dec. 30. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd át az a legbiztosabb. Ha átveszed akkor azt hiszem 8 vagy 15 napod van amíg indoklás nélkül visszaviheted, de az már macerásabb.


Amúgy egy monitornál jó eséllyel azt kapod, amit rendeltél szóval ahhoz nem tud hozzáadni vagy elvenni egyik cég sem.

2013. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles átvenni.
2013. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert olyanokat hallottam, hogy a webshopukon feltüntetett árat megemelik 2-3 ezer forintokkal.Meg hiába van oda írva , hogy 2 nap és jön a termék heteket kell rá várni, garanciát hiába adnak valami hülye indokkal elküldik a vevőt, vagy az üzletben megpiszkálják a garancia matricát stb.
2013. dec. 30. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd át a futártól. Nem lesz ebből semmi baj :)
2013. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akkor te visszamondtad a rendelést átvenni meg még mindig nem vagy köteles.
2013. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor megrendelem egy másik oldalról, de előtte inkább jól utána nézek.
2013. dec. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!