Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tablet...

FJúlia kérdése:

Szerintetek melyik tablet jobb? Overmax OV-BaseCore 10 Processzor órajel 1.6 GHz Processzormagok száma 2 RAM mérete 1 GB vagy Overmax OV-BaseCore 10 II Processzor órajel 1.2 GHz Processzormagok száma 2 RAM mérete1 GB

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:

vagy Overmax OV-Quattor10+

Processzor órajel 1.2 GHz

Processzormagok száma 4

RAM mérete 1 GB

2013. dec. 30. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Overmax OV-BaseCore 10 Processzor órajel 1.6 GHz Processzormagok száma 2 RAM mérete 1 GB van nekem, és teljesen jó. Jó a képe, jó a pendrive olvasása, és nem fagy, a fényereje egész jó.

Viszont Figyelem! volt nálam Overmax OV-BaseCore 10 II Processzor órajel 1.2 GHz, de az 1,2 ghz az igazából 1.0ghz,

legalábbis az volt a dobozára írva szép nagy betűkkel.

Ezen kívül: a fényereje a basecore 10 II nek nagyon gyenge, és nem olvasott sd-kártyát. Ennyi.

a Overmax OV-Quattor10+ nek a legjobb a procija, én jelenleg ezt venném meg. Ha nem fontos hogy olvasson pendriveot. A négy processzormag nem tudom hogy mennyire megy az akku rovására.

2014. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm véleményed:)
2014. jan. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!